Important Dates

Important Dates

Abstract Submission Deadline

July 24th, 2022

Announcement of Accepted Summaries

Agu 01st, 2022

Submission of Full Text of the Paper

Nov 7th, 2022

Announcement of Accepted Full Text Communiqués

Nov 28th, 2022

Early Bird Registration

October 3th, 2022

Deadline for registration

October 17th, 2022

Congress Date

October 20-22, 2022

5th International Congress on Tourism, Economic and Business Sciences

Register

Upcoming Congresses

ANNOUNCEMENTS

V. ICTEBS 20-22 Ekim 2022


V. ICTEBS 20-22 Ekim 2022 tarihlerinde, Anatolia Sciences Akademi, Beykoz Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kartepe Belediyesi işbirliğinde hibrit olarak, Kocaeli Üniversitesi yönetiminde Kocaeli’nde sayın Prof.Dr. Suavi AHİPAŞAOĞLU başkanlığında yapılması planlanmaktadır. ICTEBS 2022 kongresi kurucu başkanımız, kıymetli bilim insanı duayen hocamız sayın Prof.Dr. İrfan ARIKAN anısına yapılacaktır.

Kongrede sunulan sözlü bildiri ve poster özetleri, Uluslararası Turizm, Ekonomi ve İşletme Bilimleri Kongresi (www.ictebs.org) özet/tam metin kitapçığında basılacak olup,  yazarlar tarafından talep edilmesi durumunda, gerekli bilimsel değerlendirmelerden sonra Beykoz Akademi Dergisi ile IJTEBS dergilerinde makale olarak yayınlanabilecektir.

ICTEBS’in amacı; turizm, işletme ve ekonomi ile ilgili konularda çalışan akademisyenleri ve araştırmacıları bir araya getirerek, bilimsel paylaşım ve tartışmalara ortam oluşturmak, akademik çevre ile tanışma ve etkileşimde bulunma olanağı sunmaktır. ICTEBS, Turizm, İşletme, Ekonomi ve ilgili alanlarda araştırma yapan tüm araştırmacılar ve öğrencilere açıktır.

Sizleri 20-22 Ekim 2022 tarihlerinde Kartepe/Kocaeli’nde görmekten onur duyacağız.

 

CONGRESS HONORARY CHAIRMANS

Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ - Kocaeli University

Prof. Dr. Mehmet DURMAN - Beykoz University